Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Sanatçılar Altın Dokunuşlar Sergisinde birbirinden güzel eserlerini Konyalılar için seslendirdi.
ORHAN HAKALMAZ SERGİYİ GEZDİ.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Altın Dokunuşlar-Güldeste Sergi ve Şöleni kapsamında sevilen sanatçı Reha Yeprem’in sunduğu programda sahne alan sanatçı Orhan Hakalmaz, Erkan Mutlu, Orhan Çakmak ve İbrahim Uğur birbirinden güzel eserlerini Konyalılar için seslendirdi.

Aynı zamanda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in “Mesleki ve Sosyal Eğitimde Belediyelerin Şehre Katkısı”, Dr. Mehmet Harmancı’nın “Mutluluk Senin de Hakkın mı?”, Yard. Doç. Dr. Fatih Özkafa’nın “Dünya Sanatına Yön Veren Tasarımlar” adlı  konferansları, Emine Beder ve Nevin Halıcı’nın konuk olduğu Mutfakta Biri Var uygulaması, Türk İşaret Dili Şiir Dinletisi, kursların uygulamalı gösterileri, müzik dinletileri ve çok sayıda etkinlik yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi Açık Sema Alanı’nda düzenlenen konser öncesi 2013 eserin yer aldığı sergiyi gezerek bilgi alan sevilen sanatçı, Orhan Hakalmaz ülkesini seven insanların üretmesi gerektiğine dikkat çekti. Toplumun tüm kesimlerine eğitim vererek katkı sağlayan KOMEK’e teşekkür etti.

Tarih : 11 Temmuz 2013 Saat : 13:42


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.