Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK Fotoğrafçılık Öğrencileri Bolu Yedigöller de
KOMEK Konya Meslek Edindirme Kursları, Fotoğrafçılık dersleri hızla sürüyor. Teorik bilgileri uygulama yapmak için KOMEK Fotoğrafçılık Öğrencilerinden oluşan 80 kişilik bir grup Bolu Yedigölleri fotoğrafladı.

KOMEK Fotoğrafçılık Kursu'nda eğitimler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda KOMEK Fotoğrafcılık hocası  Mustafa Binol önderliğinde ve KOMEK öğretmenleri Abdullah Atıl, Murat İplikçier, Raziye Çürük ve Galip Türkmen’den oluşan yaklaşık 80 kişilik ekip Bolu Yedigöller’de fotoğraf çekme fırsatı buldu. 2.si düzenlenen seksen kişilik "yedigöller" fotoğraf gezisinde fotoğrafcılık Hocası Mustafa Binol; kursiyerlere uzun pozlama, doğa ve manzara çekimleri, ışık açısı ve kullanımı gibi teknik bilgiler verdi.

Mustafa Binol; Türkiye’de Yedigöllere fotoğrafçı olsun olmasın hayatta herkesin bir kere gidip görmesi istenilen bir mekan olduğunu söyledi. Anıt ağaçların genç ağaçlarla yarıştığı bir mekanda, göllerde bulunan harika yansımaların, türlü türlü değişik ağaç yapraklarının sonbahar mevsimine göre insana başka bir huzura kavuşturduğu ve bu mutluluğun da yaşanılması gerektiğini söyledi. Farklı mekanlar farklı şehirler ve farklı insanlar görmek tanımak fotoğrafçılığın en güzel yanlarından biri. Kursiyer arkadaşlarımın farklı kişilerle kaynaşması, Yedigöllerde bulunan farklı fotoğraf grupları ile sohbet etmeleri o ortamından dolayı insanı farkındalığında artmasına sebep oluyor.

Mustafa Binol; Komek Fotoğraf Topluluğu üyelerinin oluşturduğu kalabalık bir etkinlikti çok verimli geçen bu gezi için tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkürler ederim dedi.

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

Tarih : 30 Ekim 2015 Saat : 12:15


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.