Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK'TE KAYIT ZAMANI
2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılında, KOMEK'te Kayıtlar 1 Eylül'de başlıyor. KOMEK Kursları, Hanım Lokalleri ve Spor Merkezleri kayıtlarımız 1 Eylül - 18 Eylül arasındadır. Kayıtlarımız internet üzerinden online olarak yapılacaktır.

2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılında, KOMEK'te Kayıtlarımız 1 Eylül'de başlıyor. KOMEK Kursları, Hanım Lokalleri ve Spor Merkezleri kayıtlarımız 1 Eylül'de, www.komek.org.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Kayıtlarımız 18 Eylül'e kadar devam edecek olup 28 Eylül'de derslerimiz başlayacaktır. 

KOMEK'e Nasıl Kayıt Yaptırabilirim.
1 Eylül'de www.komek.org.tr adresinden kimlik bilgilerinizi girerek kayıt sistemine giriş yapıyoruz. Kayıt sisteminde kurs merkezleri listesi, kurs merkezlerinde ki açılan branşlar ve ders saatleri görünecektir. Açılan kurs merkezini ve branşı seçerek online ön kayıt yaptırıyoruz. 

Kayıt Onayı Gerekir Mi?
Online kayıt yaptırdıktan sonra mutlaka ve mutlaka kayıt yaptırmış olduğunuz KOMEK Kurs Merkezine, Hanımlar Lokaline ve Spor Merkezine, elkartınızla birlikte gidip kaydınızı 28 Eylül'den önce onaylatmalısınız. Kayıt onay tarihlerinde şehir dışında olan öğrencilerimiz kayıt yaptırmış olduğu kurs merkezini arayarak onay hakkında bilgi alabilirler.

 

Tarih : 24 Ağustos 2015 Saat : 09:48


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.