Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
ÇUMRA KOMEK YAZ OKULU ÇUMRA HUZUR EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ŞENLİK KATTI
Çumra KOMEK Yaz Okulu öğrencileri Çumra Huzur Evi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Hediyeleriyle büyüklerini sevindiren öğrencilerimize, gitar ve bağlama hocaları da eşlik etti. Öğrenci ve hocaların küçük bir konser vermesiyle büyüklerine ve özel eğitim gören kardeşlerine unutulmaz anlar yaşattılar.

Çumra KOMEK Yaz Okulu’nun düzenlemiş olduğu etkinliklere öncelikle Huzur Evine ziyaret ardından Çumra Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret ile devam etti.Huzur evinde kalan yaşlıların ellerini öpen çocuklar onlara yalnızlık hissini bir nebze de olsa unutturabilmek amacıyla neşeli sohbetler gerçekleştirerek yaşlılarımıza gül armağan ettiler. Saz eşliğinde şarkılar söylenip yaşlılarımızı eğlendirdiler.

KOMEK Yaz Okulu’nun farklı konseptlerinden Din ve Değerler eğitimi, Sanat Eğitimi ve gezelim-görelim günlerini bir araya getiren bu ziyarette çocuklar üzerindeki olumlu etki komek yaz okullarının amaçlarının gerçekleştiğini gözler önüne sermiş oldu. Huzur Evi ziyareti ardından Çumra Bakım ve Rehabilitasyon merkezindeki ziyarette çocuklar ile birlikte eğitmenler merkezdeki derslikleri dolaşarak hastalarla sohbet ettiler. 13 ve üzeri yaş erkek çocuk, genç ve yetişkinlere hizmet veren merkezde çocuklar yaz okulu başlangıcından bu yana almış oldukları gitar dersinde öğrendiklerini eğitmenleri ile birlikte küçük bir konser vererek engellilerimizin keyifli bir gün geçirmesine vesile oldular.

Gitar dinletisinden sonra engelli vatandaşlarımıza çocuklar sanat etkinliklerinde yapmış oldukları kitap ayraçlarını hediye ettiler. Ziyaret edilen merkezler ve ziyarette bulunan çocuklar etkinliği düzenleyen Çumra KOMEK Yaz Okulu’na teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

Tarih : 10 Ağustos 2015 Saat : 09:07


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.