Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Yaz Okulu öğrencileri Kelebekler Vadisi’nde
Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK Yaz Okulu’na katılan öğrenciler, spor, sanat ve din eğitimlerinin yanında şehrin farklı mekanlarını gezip inceleme fırsatı buluyor. Yüzlerce öğrenci Kelebekler Vadisi’nde unutulmaz bir gün yaşadı.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK Yaz Okulu’nun etkinlikleri devam ediyor. Spor, sanat, din ve değerler eğitiminin verildiği Yaz Okulu’nda öğrenciler derslerin dışında çeşitli etkinliklere de katılan öğrenciler bu kez Kelebekler Vadisi’ni gezdi.rnKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), bu yıl yaz okullarıyla öğrencileri hem eğitiyor, hem de boş zamanlarını değerlendiriyor. Din ve Değerler Modülüyle temel dini bilgiler ve Kur’an-ı Kerim öğretilen, Spor Modülü’nde futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi gibi seçtikleri branşlarda spor yapma imkanı bulan öğrenciler, ayrıca yüzme programına katılıyor. Sanat Modülüyle de öğrenciler, yeteneklerini keşfedebilecekleri resim, ebru, hat, seramik, örgü gibi 20 farklı branştan birin seçebiliyor. Öğrenciler, müzik dersleriyle ise ud, keman, ney, gitar gibi sazları çalmayı öğreniyor.

ÖĞRENCİLER KELEBEKLER VADİSİ’Nİ ÇOK BEĞENDİ
Başarı performansına göre haftalık etkinliklerin yapıldığı programlarda öğrenciler şehri tanırken doğa ile baş başa kalıp eğlenceli ve dolu dolu bir yaz geçiriyor. Yaz Okulu haftalık etkinlikler kapsamında öğrenciler, geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılışı yapılan Kelebekler Vadisi’ni gezme fırsatı buldu. Alavardı Hanımlar Lokali, Öğleden önce 175, öğleden sonra 200 öğrencisiyle Kelebekler Vadisini gezme fırsatı bulan minikler, tropikal kelebek bahçesini gezerek, bir tırtılın kelebek olma öyküsünü izledi. Yer altı canlıları tüneli, sürüngenler vitrini, kelebek ve böcek müzesi, suni kızak pisti gibi çok sayıda aktiviteye katılan öğrenciler unutulmaz bir gün yaşadı.

Yaz Okulu’na katılan tüm öğrenciler bu tür etkinliklerle tatillerini en güzel şekilde değerlendirmeye devam edecek.

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu
 

Tarih : 07 Temmuz 2015 Saat : 16:47


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.