Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK Yaz Okulu eğitimleri başladı.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği KOMEK Yaz Okulu, 2015 yaz döneminde farklı konseptiyle göz dolduruyor. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak Konya Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Müftülüğü ile ...

aymanas komek yaz okulu

KOMEK Yaz Okulu eğitimleri başladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği KOMEK Yaz Okulu, 2015 yaz döneminde farklı konseptiyle göz dolduruyor. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak Konya Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Müftülüğü ile 31 ilçe belediyesinin de katılımıyla gerçekleştirilen KOMEK Yaz Okulu eğitimleri başladı.

Merkez ve 31 ilçede toplam 71 kurs ve eğitim merkeziyle öğrencilere kapılarını açan KOMEK Yaz Okulları, yoğun kayıt döneminin ardından start verdi. Daha sağlıklı ve daha mutlu bir nesil yetiştirmeyi hedefleyen KOMEK Yaz Okulları bu yaz çocuk sesleriyle dolup taşıyor. Öğrencilerimiz dini eğitimlerinin yanı sıra spor ve sanat etkinlikleriyle çok eğleniyorlar.  Ayrıca gezi faaliyetlerimizle de öğrencilerimiz farklı tarihi mekanları gezerek yazı daha verimli ve eğlenceli  geçiriyorlar.   Ramazan’da 3 hafta, bayramdan sonra 5 hafta olmak üzere toplam 8 haftalık eğitim sürecinde öğrenciler eğitim koçları gözetiminde eğitim ve etkinliklere katılacak.

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

aymanas komek yaz okulu

KOMEK YAZ OKULUNDA NELER VAR?
Değerler Eğitimi, Spor Eğitimleri, Sanat Etkinlikleri ve Gezelim Görelim Günleriyle öğrenciler hem öğrenecek hem de çok eğlenecekler.

Din ve Değerler Eğitimi:Kur’an-ı Kerim eğitimi; yeni başlayanlar, orta düzey ve ileri derece eğitimleri ile 3 grup şeklinde yapılıyor. Her öğrenciye 1 Elif Cüzü, 1 Kur’an-ı Kerim ile Değerler Eğitimi çerçevesinde erdemleri içeren 4 dergi, 2 kitap, 8 kısa filmlik 1 DVD ücretsiz olarak verildi. Velilerimize ise kılavuz kitap hediye edildi. Dini bilgiler, namaz sureleri ve namazın kılınışı hakkında çocuklarımızın bilmesi gereken tüm değerler eğitimi KOMEK’in uzman eğitimcileri tarafından sağlanıyor.

Spor Eğitimleri:Sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor, özellikle çocuk yaşlarda sevdirilmesi halinde ömür boyu hayatımızın bir parçası olacaktır. Bunun için KOMEK Yaz Okulu spor etkinlikleri içeriyor.Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Satranç, Aerobik, Atletizm gibi eğitimlerin yer aldığı programda aynı zamanda çocuklarımız her hafta yüzme programlarına, belirli zamanlarda da doğa programları ve kamp faaliyetlerine katılıyor.

Sanat Etkinlikleri: Öğrenciler, el becerisine uygun olan Ud, Keman, Ney, Piyano, Gitar, Bağlama, Tezhip, Keçe, Örgü, Resim, Kağıt Katlama (Origami), Ebru, Hat, Fotoğraf, Drama, Dokuma, Seramik, Sabun Yapımı, Takı Tasarım, Ahşap Boyama gibi 20 farklı branştan 3 tane seçmeli ders tercih edebiliyor.

Gezelim Görelim Günleri: Sadece eğitim almakla sınırlı kalmayan öğrenciler Konya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde inceleme imkanı bulurken, aynı zamanda birbirinden özel gezilerle yeni yerleri keşfediyor. 

Tarih : 22 Haziran 2015 Saat : 09:30


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.